shock. design

shock. design to grupa młodych grafików i pasjonatów, dla których tworzenie nowoczesnych i przyjaznych stron internetowych, niestandardowej grafiki użytkowej oraz form reklamy jest całym życiem.

Priorytetem jest dla nas jasność przekazu informacji, ale nigdy nie zapominamy o jej formie, która zawsze jest przyjemna dla oka Klienta. Jesteśmy pewni, że będziesz zshOckowany jak łatwo i przyjemnie zbudujesz z nami swój sukces.

Referencje

Dostaliśmy na czas świetne, przemyślane propozycje i jednocześnie gotowość do wspólnej pracy nad efektem końcowym. Od razu wiedzieliśmy, że dobrze trafiliśmy.

hipoalergicznie24

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i liczymy, że będzie nadal trwała. Za fachowość obsługi, kreatywność i miłą atmosferę z pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkim usługi shock. design studio.

Oaza Bronowice

Deltis Energia Sp. z o.o współpracowało z Shock Design Studio w roku 2015 w zakresie opracowania projektów graficznych landing page oraz mailingu dla naszego Przedsiębiorstwa. W naszej opinii Studio wywiązało się znakomicie z powierzonego zadania, przygotowując projekty terminowo i zgodnie z naszymi wytycznymi…

Deltis Energia

Zajrzyj na nasz profil